Uzman Konferans Hizmetleri

Uzman Konferans Hizmetleri Hakkında Genel Bilgiler

ZEMİN YÜKSELTME PLATFORMU

Zemin Yükseltme Platformu

Salonlarda sahne görüşünü arttırmak, salona daha fazla koltuk yerleşmesini sağlamak ve salon ses akustiğine katkı sağlaması için yapılan, salon zemininin belirli kriterlere göre yerden yükseltilmesi işlemidir. Zemin yükseltmeler profil + mdf ler ile yapılabileceği gibi beton veya dolgu malzemeleri ile de yapılabilir. Salon tavan yüksekliği elverdiği ölçüde projelendirilen zemin yükseltmeler belirli koşul ve standartlar kullanılarak yapılmaktadır.

SAHNE YAPIMI

Sahne yapımı

Konferans salonları, genişliğine ve tavan yüksekliğine göre dizayn edilmelidir. Hem konuşmacının hem dinleyenlerin dikkatini dağıtacak materyaller kullanılmamalıdır. Burada en önemli unsur konferans koltuğudur. Renk ve konfor olarak salonunuzun kalitesini yansıtır. Uzun sürecek olan konferanslar için seçiminiz önemlidir.

ASMA TAVAN

Asma Tavan

Asma tavanlarda ilk olarak görsel güzellik hedeflenir. Fakat asıl yapılma nedeni ses akustiği ve yalıtımıdır. Bu yüzden salon yeni yapılıyorsa atlanmaması gereken bir adımdır.

AKUSTİK DUVAR KAPLAMASI

Ses akustiği ile beraber aydınlatma sistemlerinin gizlendiği çalışmadır. Görsel güzelliği yansıttığı için salona güzel ve ferah bir hava katar.

ZEMİN KAPLAMA

Zemin Kaplama

Zemin kaplama yüzeylerin parlak ve pürüzsüz gözükmesi için yapılan bir kaplamadır. Salona güzel bir görünüm kazandırır.

SAHNE PERDESİ

Sahne Perdesi

Konferans salonu için koltuk seçimi önemlidir. Mekanın eni, boyu, yüksekliğine göre model renk ve diziliş profesyonellik ister. Bunun için koltuğun poliüretan dansitesi, metal kalınlığı, plastik aksamın orijinal hammaddeden yapılıp yapılmadığı, kumaşın cinsi ve sürtünme katsayısı, ahşap aksamlarında su kontrası ve ya mdf malzemeden yapılıp yapılmadığı iyi tespit edilip karar verilmesi çok önemlidir. Görüntü ve işlevsellik önemli olsada koltuğun genel metal aksamının kuvvetli olması gerekir. Konferans koltuğu hizmetlerimiz de bu bilgiler ışığında yapılmaktadır.

SES SİSTEMİ

Ses Sistemi

Konferans salonları için birçok kurum ve kuruluşta hem toplantı hemde sunum amaçlı olarak tercih edilmektedir

TAMİRAT TADİLAT HİZMETLERİ

Konferans salonları ve konferans koltukları hakkında tüm sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Uzman Konferans Hizmetleri

Uzman Konferans Hizmetleri

Konferans salonlarınız ve konferans koltuklarınız için tüm sorunlarınızda buradayız.